39 Comments on “Edhe UFO-t kundër talebanëve – Top Channel Albania – News – Lajme”

  1. Ngoni mir qka po ju thamë mos qitni ksi sene palidhe se ufot nuk ekzistoin ato jan vetem disqe fluturës qe perdoren nga shtet e bashkuar te amerikes per sherbime sekrete

  2. n shekullin 21 t besojsh se ky objekt esht objekt jashtoksorsh do t thot se sa ma tepr qe rriten shekujt aq ma t prapambet jan njerzit ende shum jo vite po shekuj me rradh do ti q.n Amerika njerzit n fakt jonjerzit por gomart toksor se elefanti fluturon e t gjith gomart do thon se po po fluturon

  3. Ajë ështe alien nuk ështe as ushtar për ështe Alien edhe nuk po di si nuk keni mundur me e kuptu

  4. Ky eshte avion protitip avion amerikan i teknologjis ufo po ber nga amerikanet tr-3b e ka emrin dhe eshte antigravitet mund te qendroj dhe ne ajër pa porblem me ore te tera

  5. Ky është një avion i ri dhe i pa ekspozuar akoma që qëndron pezull. Raketat që hodhi ishin raketa normale si në çdo gjuajtje me raketa. Ufot nuk përdorin raketa.

  6. Ngoj more Budallt Ufo hahahah qfar Njerz Budall…Zoti ka kriju Njerz dhe Xhin per ket Bot ju kqyrni filma me ufo hahaha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *