Top Channel/ “Ufo-ja traktor” ngrihet mbi aeroport, tmerrohen njerëzit!Një objekt i cuditshëm në qiell, i përshkruar si “Ufo në formë traktori” ka tmerruar njerëzit në një aeroport të Kinës. Objekti masiv është i dukshëm dhe tepër i shndritshëm, dicka që nuk mund të identifikohej me asgjë tokësore, por i ngjante më shumë një pamjeje të shkëputur prej një filmi fantastiko-shkencor, thonë mediat e huaja. Videoja u postua nga New York Post e bëri shumë shpejt xhiron e botës. Ajo është regjistruar në qytetin Shenyang, dhe ka befasuar njerëzit që ndaluan të shihnin e filmonin. Në rrjet sociale, fantazia u shfrenua dhe shumë ndjekës komentuan se kjo shtyllë drite duhet të jetë nga një botë tjetër. Disa pretenduan se behet fjalë për teknologji aliene, duke folur për një hologram ose edhe për një portë të celur drejt një dimensioni tjetër. Megjithatë, një pjesë e përdoruesve të internetit mbeten dyshues, duke thënë se mund të jetë thjesht një reflektim i rrezeve të diellit, dhe sipas tyre, e gjithe kjo ishte “gallatë për aq sa zgjati”.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#UFO#Shenyang#TopChannelNews

source

5 Comments on “Top Channel/ “Ufo-ja traktor” ngrihet mbi aeroport, tmerrohen njerëzit!”

  1. Po si nuk paska ca budallejn si Top caneli prsh t'i beje virale videot e mija? Edhe une them shume budallalliqe pse nuk me ecen?! 🤒 😂😂😋🤓

Leave a Reply

Your email address will not be published.