38 Comments on “Ufo në Tiaranë – Top Channel Albania – News – Lajme”

 1. Ate gjene e shendritshme e kam pare edhe une, me te vertet ngjan me ngjyren e drites se diellit ekzaktesisht sikurse ne video dhe betohem ne familje ka qene pran maleve,siq po dallohet ata kur vizitojn e bejne fshehurazi larg dritave te qyteteve,ata qe jan njerez vizual,njerez te cilet kan interes ne gjerat e mdha e interesante shpesh rastisin ti shohin,ne jeten time i kam par 2 here dhe sinwerisht ne qoftese ke pak vemendje ne qiell nje dit ke mundesin ti shohesh,edhe zakonisht vijn ne vendet e zakonshme

 2. Isha jasht po pija kallo mas 5 minutash pash i drit portokalli pastaj shkova me mor telefonin po harrova per ca shkova i futa i buk me damote kur dal jasht ishin ul ke oborri shpis selmon gjuzit po pishin raki me qep si lujta mo i futa ne i dy fletc e e pash vetn mjes ke lugina peshkatarit

 3. I've seen the same object above Tirana in August 2014, same behaviour and it went off exactly above my head. Two – Three airliners passed the object so that I could identify that it moved quite quicker than normal airlines

 4. To learn more about the extraterrestrial presence in the world today, read the Allies of Humanity Briefings, available free online, edhe ne shqip -> Aleatet e Njerezimit.

 5. Kaq e pati dhe serioziteti juaj… heres tjeter inskenoni nje gru qe ka pi kafe ne bjeshke me MUJIN

 6. Po shko mor shok po ku ekzistojne UFO .Ato Jane perralla te shpikuna prej qeverise amerikane

 7. Eshte e verteten thenia e tij per Kete deshmi dhe une mora djalin ne telefon dhe u ttregova sec oashe oak me lart ne malin e Dajtit dhe kaloi veterinari horizontal nga Ana e majtë e malit bb para dy javëve im bir ma shtjelloi se hane veprimet e Nases kaq dhe a e keni vërejtur se qielli Nate's nuk ka me yje sime pare shikoni qiellin e Tirane me vështitëe mund te numerosh as dhjetor yje,pra.………

 8. Po eshte e vertete kjo qe thote djali nje gje te tille e kam pare une para 10 vitesh por ishte korrik ose gusht mbasdite sapo kishte perenduar pak dielli ishte nje mbasdite shum e bukur dhe dola me mamane time ne oborrin e shtepis ku jetoja me qera dhe pashe 3 drita vezulluse si neonet e shtepise te barrdhe dhe ishin mos u gabofsha mbi gjaden e lezhes ose ku eshte fabrika e qementos dhe benin nje levizje shum kombinuse mes njera tjetres ndenjen pak minuta diku 5 ose 6 min dhe ne nje moment jan grejtur nje lartesi 30 – 50 dhe ne njesekont hap e mbyll syt ato si pashe me me ke kam biseduar me kan pare me qudi ose me kan thene endrra qe ke pare tjeter cila eshte !!!

 9. Dikur ishin dy shoke..e kush genjete me shum..njeri tha qe gjyshi im ka kapur nji ufo,dhe tjetri i pergj ,si i ishte i forte apo i bute..i bute tha tjetri,epo ka kapur bolet e gjyshit tim.dhe ti ato ke kapur..

 10. Eshte e vertet e kam par edhe un nje gje te till qe leshonte si zjarr pastaj u zhduk brenda 5 secondave po ishte shum afer shtepise time un isha ne ballkon

 11. EDHE UNE E KAM PARE PO ISHIN 10 UFO TE PORTOKALLI ISHA ME SHOKET TE MI SHOKU IM ME THA ÇE JANE UFO ORA ISHTE 21:45 E NATES PASTAJ ERDHEN SHUM AFER EDHE IKEM ME VRAP SE PO NA RREBENIN PASTAJ PARA 10 SEKONDASH NUK ISHIN MO PASTAJ PARA 2 MINUTASH ISHIN NE MES TE TIRANES UFOT😱

 12. Jo ne fakt eshte alien ne vitin e ri un e pash ate dhe levizte dhe tani e kuptove se qe aloen

 13. po ne kete date e kam pare dhe une ne tirane
  si ngjyre e kuqe 20 sekonda po ngjitej drejt henes dhe u zhduk

 14. Kjo qe thote ky zoteria nuk ka genjyer aspak kete e kam pare dhe une .por shume me vemendje dhe ka ndodh njelloj sic e pershkruan .duke menduar se e kam pare vetem une nuk ja kam vene shume rendesine .une jam banore e tiranes banoj pran zones te kodres priftit dhe kam nje pamje shume te qarte te malit te dajtit .ka qene pikerisht ne ate drejtim dhe me keto levizje te cuditshme .sapo mora telefonin per ta filmuar u zbeh shume shpejt iku .e besoj por se cfare ka qene nuk di ta shpjegoj .

 15. Me siguri Planete tjera ka kush i shuiti dinizuaret dhe te njeiten Gjo do ndoll me token pervec se ne jemi me te zgjuar dhe kemi zingir terheqes si mun te ndoll Kur te plaket dielli do bohet dhe me i Fort i kuq mas 10 milion vitesh munt te ndoll NUK esht cudi munt te Jen krijesa tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published.